Dış Ticaret İstihbaratı Toplantısı

Aytop Gıda Sanayi Sitesi, yönetim binası konferans salonunda düzenlenen bir etkinlikle, sektörde dış ticarette güçlü adımlar atmaya yönelik bilgi paylaşımında bulunuldu. Eren Erdurmuş'un konuşmacı olduğu toplantı, katılımcılara dış ticaret istihbaratının önemi ve müşteri tespiti konularında kapsamlı bir perspektif sunmayı amaçladı.

Etkinlikte konuşan Eren Erdurmuş , dış ticaretin günümüz iş dünyasında önemli bir stratyarak, "Küreselleşen dünyada rekabet avantajı elde etmek için doğru bilgiye erişim ve müşteri tespiti çok kritik hale gelmiştir" dedi. Erdurmuş, katılımcılara pazar analizi, rakip takibi ve güncel ticaret verileri kullanarak uluslararası pazarda başarılı olmanın yollarını paylaştı.

Toplantıya katılan Aytop Gıda Sanayi Sitesi çalışanları ve diğer sektör temsilcileri, dış ticaretin dinamiklerini daha iyi anlama ve uluslararası arenada daha etkin bir rol oynama fırsatı buldular. Etkinlik, katılımcılar arasında bilgi paylaşımını teşvik ederek sektördeki iş birliklerini güçlendirmeyi amaçladı.

Again Data firması, gelecekteki benzer etkinliklerle iş dünyasına yönelik eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerini sürdürmeyi planlıyor. Bu tür toplantılarla, şirketlerin sürdürülebilir büyüme hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

İletişim Bilgilerimiz

  • İstanbul Finans Merkezi,
    Finans Caddesi Sarphan Finanspark C Blok
    No: 27 Ataşehir/İstanbul/Türkiye
  • +90 216 759 25 11
  • Email : bilgi@againdata.com

Sorularınız mı var?

Bütün sorularınız için bizimle her zaman +90 (216) 759 25 11 numarası üzerinden temasa geçebilirsiniz..

İLETİŞİM