Dış Ticaret Kariyer ve Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi

Teknopol İstanbul'da Again Data firması tarafından düzenlenen eğitimde, Projeler Direktörü ve aynı zamanda dış ticaret istihbarat danışmanı olan Sara Rasouli Erdurmuş, katılımcılara dış ticarette müşteri bulma tekniklerini aktardı.

Eğitimde, katılımcılara küresel pazarda rekabet avantajı sağlamak, potansiyel müşteri bulma stratejilerini geliştirmek ve dış ticarette başarıya ulaşmak için kullanılan pratik yöntemler anlatıldı. Sara Rasouli Erdurmuş'un deneyimleri ve sektörel bilgisi, katılımcılara değerli perspektifler sunarak, dış ticarette etkin bir şekilde müşteri bulma süreçlerini ele almalarına yardımcı oldu.

Etkinlik, birçok sektörden katılımcının yoğun ilgisiyle karşılandı ve katılımcılar arasında bilgi alışverişi ve networking fırsatları da sunarak etkileşimli bir atmosfer oluşturdu. Again Data firması tarafından düzenlenen eğitim, dış ticarette faaliyet gösteren işletmeler ve profesyoneller arasında güçlü bir bilgi paylaşım platformu olarak öne çıktı.

Eğitim katılımcıları, Sara Rasouli Erdurmuş'un tecrübelerinden yola çıkarak, küresel düzeyde iş yapma stratejilerini daha iyi anlama ve uygulama fırsatı buldular. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde gerçekleşen etkinlik, dış ticarette başarı arayışındaki profesyonellerin ilgisini çekerken, katılımcılardan gelen olumlu geri dönüşlerle verimli bir etkinlik olarak kayıtlara geçti.

İletişim Bilgilerimiz

  • İstanbul Finans Merkezi,
    Finans Caddesi Sarphan Finanspark C Blok
    No: 27 Ataşehir/İstanbul/Türkiye
  • +90 216 759 25 11
  • Email : bilgi@againdata.com

Sorularınız mı var?

Bütün sorularınız için bizimle her zaman +90 (216) 759 25 11 numarası üzerinden temasa geçebilirsiniz..

İLETİŞİM