Again Data 2023 Daveti ile “Geleceğe Merhaba” Dedi

Again Data Uluslararası Ticaret Danışmanlığı 23 Aralık’ ta gerçekleştirdiği “Geleceğe Merhaba” Daveti ile 2022 başarılarını farklı sektörlerdeki iş ortakları ve iş insanlarıyla kutladı.

İş dünyasının başarılı temsilcilerinin bir araya geldiği bu özel gecede Again Data’ nın Finans Merkezindeki Ofisinde ağırlandı.

Again Data Uluslararası Ticaret Kurucu Ortağı Eren Erdurmuş muhteşem bir sunumla, 2022 yılı şirket başarılarını kutlarken, bu başarıya destek olan tüm çalışma arkadaşları ve farklı sektörlerdeki firma temsilcilerine teşekkür etti.

193 Ülkede 10.000’ den fazla veri tabanı analiz ederek farklı sektördeki pek çok firmaya ihracatın kapılarını açan, samimi, güvenilir ve şeffaf iş yapma prensipleriyle danışmalıkta tercih edilen marka olan Again Data 2022 de %100 başarı oranıyla, başarının bir tesadüf olmadığını bir kez daha tüm iş dünyasıyla paylaştı.Davetliler, İhracat hedeflerini Again Data ile gerçekleştirmenin mutluluğunu dile getirirken, muhteşem geceye ait güzel anıların yer aldığı fotoğraflarla geceden ayrıldılar.

İletişim Bilgilerimiz

  • İstanbul Finans Merkezi,
    Finans Caddesi Sarphan Finanspark C Blok
    No: 27 Ataşehir/İstanbul/Türkiye
  • +90 216 759 25 11
  • Email : bilgi@againdata.com

Sorularınız mı var?

Bütün sorularınız için bizimle her zaman +90 (216) 759 25 11 numarası üzerinden temasa geçebilirsiniz..

İLETİŞİM