Hakkımızda

Again Data Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd. Şti.

Türkiye’nin ilk dış ticaret istihbarat uzmanlarından birisi olan Eren Erdurmuş; yaklaşık 14 yıl farklı sektörlerden şirketlerin iş geliştirme departmanlarında dış ticaret istihbaratı yöntemleri yardımıyla sayısız başarılara imza attıktan sonra 2020 yılında Again Data şirketini kurmuştur.

Again Data kurulduğu günden bugüne kadar 150’den fazla firmaya %100 başarı oranıyla danışmanlık vermiştir. Ayrıca ülkemizin ihracat miktarını en üst seviyeye çıkarma misyonuna uygun olarak; Ticaret ve Sanayi Odaları, Üniversiteler ve daha bir çok STK'da dış ticaret istihbaratı seminerleri düzenlemiştir.

İş Akışımız

Ne yapıyoruz? Nasıl yapıyoruz?

Nokta Atış Müşteri Tespiti

Again Data sahip olduğu 10.000'den fazla veri tabanı ve kurum içi geliştirdiği yazılım ile nokta atış müşteri tespiti yapar.

Karar Alıcıların Tespiti

Again Data nokta atış tespit edilen potansiyel firmaların(ithalatçıların) karar alıcılarını araştırır ve iletişim adreslerini tespit eder.

Karar Alıcılar İle Temasa Geçilmesi

Again Data tespt edilen nokta atış müşterilerin karar alıcıları ile temasa geçer ve gelen geri dönüşleri düzenli olarak danışan firmaya iletir.

Raporlama

Again Data hizmet verdiği firmalar ile periyodik toplantılar yaparak yaptığı çalışmaları aktarır. Uygulanacak yöntemlere ve yapılacak istihbari çalışmalara danışan firma ile birlikte karar verir.

Bilgi ticarette de güçtür ama nasıl kullanacağınızı biliyorsanız.

Maliyet Avantajı

Bir ürünün gerçek alıcılarını bilmek maliyet avantajı sağlar. Fuar katılımları ve müşteri ziyaretleri gibi geleneksel yöntemlerden ziyade nokta atış firmalar ile ilgilenmek başarıyı getirir.

Zaman Avantajı

İstihbari Ticari Bilgi sayesinde yalnızca birkaç ay içerisinde piyasanızdaki bütün müşterileri tespit edebilir ve onlar ile temasa geçebilirsiniz.

Doğru Hedef Pazar

Her ülke her ürününü her coğrafyada satamayabilir. Lojistik maliyetleri, vergi oranları, pazarın belli bir mutlak hakiminin olması gibi birçok faktör gerçek veriler ile analiz edilir ise doğru hedef pazarlar tespit edilebilir.

Kanıtlanmış Metodoloji

Başta Çin Halk Cumhuriyeti olmak üzere bütün dünyada başarısı kanıtlanmış olan dış ticaret istihbaratı metotları ile ihracat yapmak ya da ihracat oranlarınızı arttırmak yüksek rekabet koşullarında kaçınılmazdır.

AGAİN DATA

ETKİNLİKLERİMİZ

Sorularınız mı var?

Bütün sorularınız için bizimle her zaman +90 (216) 759 25 11 numarası üzerinden temasa geçebilirsiniz..

İLETİŞİM