• Again Data, Dış ticaret istihbarat tekniklerini kullanarak, ihracat yapmak isteyen firmalara çok kısa süre içerisinde, NOKTA ATIŞ müşteri tespiti yapan danışman bir şirkettir.

  İstihbarat teknikleri ile dış ticarete yeni bir soluk kazandıran firmamız, firmalara rekabet noktasında büyük avantaj sağlıyor.

  On binden fazla veritabanından müşteri tespiti yapıyor ve bu potansiyel firmalarla sizin adınıza iletişime geçiyoruz.

  Çalıştığımız firmalara teklif isteği getirme oranımız %85'tir.

  14 yıllık deneyim, uzman kadrosu ve tam otomasyon yazılımlarımızla, ihracata ulaşmak isteyen firmaların en önemli çözüm ortağıyız.

  Ürün ve sektör ne olursa olsun, ihracat müşterisi bulmak Again Data için çok kolay.. Firma özelinde belirlenen kriterler doğrultusunda, big data analizi ile potansiyel müşteriler tespit edilir ve doğru iletişim kanalları ile kontak sağlanır. Geriye sadece fiyat vermek ve ihracatı gerçekleştirmek kalır.

  Dış Ticaret süreçlerinin tümüne hakim olan ekibimizle, ihracat yapamayan firma kalmayacak.

  Aşağıdaki bilgilerin ve işlemlerin sizlere ihracat yolcuğunda yardımcı olacağını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmenizi bekleriz.

  • Ürünlerinizi Dünya genelinde analiz ederek, hangi firmaların ithal ettiğini buluyoruz.

  • Ürünlerinizi Dünya genelinde analiz ederek hangi rakiplerinizin, hangi müşterilere ürün sattığını tespit ediyoruz.

  • Tespit ettiğimiz potansiyel firmalarda bulunan karar vericilerin kontak bilgilerini tespit ediyoruz.

  • Sizler ise bizim tespit ettiğimiz ve iletişime geçerek sizlere talep ile beraber getirdiğimiz müşterilere fiyat verip, ihracatı gerçekleştiriyorsunuz.

  • Tüm dış ticaret operasyonlarında (Gümrük, Lojistik, belgelendirme vb...) sizlere gerekli bilgisel desteği sunup, doğru çözüm ortaklarımızla ilerleyebilmenizi sağlıyoruz.

X